zugot-zugot.co.il

טיפול זוגי לפני נישואין – להתחיל את הנישואים במקום טוב


טיפול זוגי לפני הנישואין מסייע להתחיל מראש את חיי הנישואין מעמדה טובה וחיובית יותר ומונע בעיות עתידיות תוך כדי הידברות והקשבה הדדית
 
ישנה הנחה מקובלת כי טיפול זוגי או ייעוץ זוגי הם כלים עבור זוגות נשואים וכי מי שטרם נשוי אין לו צורך בטיפול זה כיוון שאין עדיין ילדים, אין עדיין רכוש משותף וכי עדיף אולי להפרד עתה אם ישנם קשיים מאשר להכנס לנישואין לא מוצלחים. בדיוק בגלל זה, טיפול זוגי טרם נישואין יסייע להוביל לנישואין מוצלחים וחיוביים ולהנות מהם בזכות ייעוץ זוגי טרם הנישואין כך שלא חייבים לפרק את החבילה כל כך מהר.
 
טיפול וייעוץ זוגי לפני הנישואין

בעיות זוגיות נגרמות במרבית המקרים עקב תקשורת לקוייה היכולה לבוא לידי ביטוי בריבים בלתי-פוסקים וסוערים או בחור תקשורת ושתיקות ארוכות. טיפול זוגי וכן ייעוץ זוגי לפני נישואין יאפשר לבני הזוג להגיע לתקשורת טובה וחיובית בין בני הזוג כאשר גם זוגות דתיים יכולים להעזר כיום במגוון מטפלים אשר מתמחים בתחום ייעוץ זוגי דתי.
 
שיטות טיפול ודרכים להתמודד עם קשיים

טיפול זוגי לפני הנישואין מאפשר בפתיחת מרחב חדש של דוח-שיח כאשר המטפל הזוגי משמש מתווך, מפשר ואפילו מתרגם במידת הצורך במהלך הטיפול. במהלך הטיפול יעלו אי-הסכמות בין הצדדים, התקשורת עשוייה להיות עויינת, עשוי אפילו להתפתח ריב ובמהלך ייעוץ זוגי זה יעצור המטפל את האשמות הצדדים וישקף להם כיצד השיח והם נראים מהצד, במטרה להבין עד כמה התקשורת לקוייה ולהתחיל בטיפול.

טיפול זוגי בחיפה וכן ייעוץ זוגי לפני הנישואין מאפשר גם לצדדים להביע את חששותיו מפני צעד הנישואין וכך לבחון בקול רם בנוכחות הצד האחר את כל הלבטים שיש להם טרם הנישואין.

כיצד מתבצע טיפול זוגי זה ומה השיטה הטובה ביותר?

  • ישנו דיון בין בני הזוג כאשר המטפל משמש כמתווך
     
  • כאשר התקשורת לקוייה, ישנם האשמות הדדיות, ריבים וכדומה, המטפל מגשר בין הצדדים ומספק להם הצצה מהצד כיצד הם נראים ומתנהלים, אמצעי בו הם מבינים כי התנהגות ותקשורת זו אינם בריאים להם.

  • הטיפול מכוון את בני הזוג להתבוננות פנימית על עצמם ועל דרך ההתקשרות ביניהם, כאשר הם מבינים תוך כדי הטיפול כיצד כל אחד מהם יכול להביא את הקשר הזוגי ביניהם למקום טוב ובריא יותר.
     
  • הזוג לומד לקחת אחריות הדדית על מצב הקשר ומפסיקיםבהאשמות הדדיות אחרי שהם מבינים כי הקשר יעבוד רק בעבודה זוגית.
 
שמירה על קשר בריא, חיובי וחזק

טיפול זוגי מאפשר לצדדים להבין את היתרונות וחסרונות של קשר אך לדעת לתחזק אותו נכון בקשר אוהב ותומך וכך להגיע לנישואין בריאים ואוהבים בתקשורת נכונה בין הצדדים. הקשר החיובי והנכון נשאר הודות לייעוץ זוגי אותו רכשו כך שהם מקשיבים איש לרעהו, לא נכנסים לדברים באמצע, לומדים להעריך יתרונות ולהתמודד עם חסרונות יחדיו, בהשלמה, אהבה וכבוד הדדי. בדרכים אלו נמנעים מריבות או חוסר תקשורת כאשר הצדדים מבינים אחד את השני, מכבדים את הדרך של כל אחד ולומדים להגיע להשלמות יחדיו ולא בנפרד, באהבה ובתמיכה הדדית וכך הקשר נשאר יציב, חזק ובריא גם אל תוך הנישואין.
 
באתר זה דאגנו לרכז עבורכם את מיטב המטפלים ואנשי המקצוע בתחומי טיפול זוגי, ייעוץ זוגי וכן ייעוץ זוגי דתי. לקבלת פרטים נוספים והצעות מחיר אטרקטיביות ביותר, מלאו טופס קצר באתר ונציגינו ייצרו עמכם קשר במהרה עם כל הפרטים, התשובות וההצעות הייחודיות עבורכם.
 
עבודה טיפולית זוגית טרם כניסה לנישואין מאפשרת ל-2 הצדדים להבין לאיזו מערכת יחסים הם נכנסים וכן כיצד לתחזק אותה בקשר חיובי, חזק ואוהב31/01/2013    המאמר עודכן בתאריך 11/12/2017    zugot-zugot.co.il


© זכויות יוצרים – מאמר זה מובא על ידי אתר zugot-zugot.co.il, הינו בבעלותו הבלעדית והשימוש בו כפוף לתנאי השימוש המפורטים באתר. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין לצלם ו/או לשכפל ו/או להעתיק ו/או לפרסם ו/או להעביר מאמר זה, או חלקים ממנו, לאף גורם. הפרת האמור לעיל בכל אופן או צורה אסורה בהחלט. בעלי המאמר יפעלו וינקטו בכל הצעדים המשפטיים העומדים בפניהם בכל מקרה של הפרה של תנאים אלו. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בתכנים או חלק מהם – פנו אלינו דרך טופס יצירת קשר


תוכן מומלץ
Copyright © 2018 zugot-zugot.co.il כל הזכויות שמורות
אתר ייעוץ זוגי מציג בפניכם מידע ועסקים מומלצים הייעוץ הזוגי
רוצים לשפר את הזוגיות שלכם?
אנחנו עובדים עם יועצים מומלצים בכל רחבי הארץ - השאירו פרטים ונדאג להפנות אליכם את הטובים ביותר

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
יישוב:
אנחנו לא נשלח אליך SPAM לאימייל, המספר יעבור לספקים מומלצים בלבד!